Artikelen

VV Borssele is een echte voetbalfamilie

Gegevens

Kleine club met grote voorzieningen

BORSSELE – VV Borssele is een hechte club. De vereniging is blij met haar trouwe leden, die vaak ook als ze verhuizen uit het dorp bij Borssele blijven voetballen.

DOOR JENINE HOOGLANDER (De Bevelandse Bode 21 september 2016)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Enkele jaren geleden heeft VV Borssele de regionale competitie door het gebrek aan jeugdleden verlaten. “We doen het heel goed in de reserve competitie in de vierde klasse zaterdag”, vertelt voorzitter Rinus de Visser. “De club heeft veel trouwe leden. Inmiddels zijn we financieel ook weer gezond, al ons geld is opgegaan aan de nieuwe accommodatie. De accommodatie is nu wel formidabel.”

Dorp

Net als alle andere clubs heeft VV Borssele als kleine vereniging het lastig met betrekking tot jeugdaanwas. “Onze jeugdafdeling doen we samen met Lewedorp en Nieuwdorp, de trainingen rouleren. Om de paar maanden trainen en spelen we in een van de dorpen. We hebben weleens gepraat over een fusie voor het eerste en tweede elftal, maar leden willen liever niet trainen in een ander dorp en daarom willen we zolang als het kan zelfstandig blijven als vereniging.” Op dit moment is zijn er volgens de voorzitter genoeg leden voor het senioren eerste en tweede elftal. Om nieuwe leden aan te trekken organiseert VV Borssele elk jaar, aan het einde van het seizoen, de zogeheten Hutselpot-toernooi. “We spelen dan wedstrijden zeven tegen zeven. Al onze leden nemen dan bijvoorbeeld vrienden of familie mee. Dat is altijd heel gezellig.” Dit blijkt ook te werken want VV Borssele heeft er twee nieuwe spelers bijgekregen uit Terneuzen. “Door de ligging is het ook aantrekkelijk voor voetballers uit Zeeuws-Vlaanderen om bij ons in het eerste elftal te komen spelen.”

Vriendenclub

De Visser is zelf al 43 jaar lid van de vereniging en zijn zoon Andres is trainer van de twee elftallen. “Ook mijn vrouw werkt als vrijwilliger in de kantine en inmiddels zijn de kleinkinderen ook al aan het voetballen. Wij zijn een echte voetbalfamilie. Dit past ook bij de club, VV Borssele is een hechte vriendenclub die graag een potje voetballen. Natuurlijk spelen we om te winnen, maar we spelen vooral ook omdat we het leuk vinden. We hebben daardoor veel trouwe leden en zelfs als mensen het dorp verlaten en ergens anders gaan wonen blijven ze vaak bij ons voetballen.”

   

Syndication Feeds

Er is geen feed-URL gespecificeerd.
   
© 2012 V.V. Borssele